Co jest grane 24

6145 imprez dziś
Do poczytania
 • Hip Hop i Rock Opole na Błoniach Politechniki Opolskiej

  Hip Hop i Rock Opole na Błoniach Politechniki Opolskiej

  KONCERTY

  Festiwal Opole 2016 zaczyna się co prawda 3 czerwca, ale na niemalże tydzień wcześniej przygotowano niemałą atrakcję dla wszystkich fanów muzyki. Na weekend „przed” zaplanowano wszak Hip Hop i Rock Opole, do tego wstęp będzie darmowy.

Nie przegap!
 • Mężczyzna sukcesu

  Mężczyzna sukcesu

  komedia

  Gdy o piątej nad ranem całe miasto jeszcze smacznie śpi, do boju "do boju, po miliony" wstaje ON – Mężczyzna Sukcesu. Każdego dnia, walcząc o radosną jutrzenkę, dąży do spełnienia swojego american dream, choć od dawna jest dopiero w przedbiegach. Ale jest też tajemnicza Basia i niespełnione marzenia, które właśnie dziś Mężczyzna Sukcesu zamierza zrealizować!

Na co do kina
 • Repertuar kin
 • Zakładnik z Wall Street

  Zakładnik z Wall Street

  dramat

  Ocena 3/6

  „Money Monster" to popularny program telewizyjny, którego gwiazda, Lee Gates (George Clooney), zwany „guru Wall Street", doradza widzom, jak i w co inwestować pieniądze. Kiedy słuchający jego finansowych wskazówek Kyle Budwell (Jack O'Connell) traci wszystkie oszczędności, terroryzuje ekipę show i na planie, podczas programu na żywo, grozi Lee śmiercią, jeśli ten nie sprawi, że akcje, w które zainwestował, nie pójdą do góry w ciągu doby. Publiczność telewizyjna zamiera w przerażeniu, oglądalność show rośnie w rekordowym tempie. Ile warte jest życie człowieka? W filmie w reżyserii Jodie Foster zobaczymy m.in. Julię Roberts, George'a Clooneya i Jacka O'Connella.

 • Angry Birds Film

  Angry Birds Film

  animowany

  Ocena 4/6

  Filmowa animowana wersja najpopularniejszej gry ostatnich lat. Do tej pory grę „Angry Birds” ściągnęły ponad trzy miliardy (!) użytkowników na całym świecie, a w każdym miesiącu gra w nią ok. 60 milionów ludzi.Film zabierze nas na egzotyczną wyspę zamieszkaną przez szczęśliwe kolorowe ptaki-nieloty. Na rajskiej wyspie żyją jednak także ptasi outsiderzy - temperamentny Red, szybki jak wiatr Chuck i nieco wybuchowy Bomba. Idylliczny krajobraz wyspy przerywa przybycie tajemniczych zielonych świnek... Dzięki filmowi dowiemy się wreszcie dlaczego Angry Birds są takie... angry!

 • Dzielny kogut Maniek

  Dzielny kogut Maniek

  animowany

  Ocena 2/6

  Komedia o kogucie, który nie da się zrobić w jajo! Znakomita animacja, pełna przygód akcja i niezłe jaja w komedii o tym, że dla przyjaciół warto wzbić się do lotu, nawet gdy grozi to twardym lądowaniem. Sympatyczny nieletni kogut Maniek zawsze marzył, by zostać mistrzem. W dowolnej dziedzinie. Niestety los rzucił go ku agroturystyce. Krótko mówiąc Maniek jest małym wiejskim kogutem o wielkich marzeniach i nic nie wskazuje na to, by coś miało się w tej sprawie zmienić. Aż do dnia, gdy podstępny rolnik (dla przyjaciół farmer) doprowadza gospodarstwo na skraj ruiny. Maniek wraz z ekipą przyjaciół z kurnika oraz kopą dzielnych jaj musi stanąć w obronie rodzinnego domu.

 • Gdzie Opolanie najczęściej wyjeżdżają na wakacje? [TOP 8]

  Według raportu travelplanet.pl kierunkiem najchętniej wybieranym przez mieszkańców Opolszczyzny jest Grecja. Głównym kryterium takiego wyboru stało się bezpieczeństwo. Więc w czołówce najbardziej popularnych kierunków turystycznych zaszły poważne zmiany.

 • Noc Kultury, Hip Hop i Rock Opole. A to dopiero początek hitów tygodnia

  Kolejny tydzień w szeroko pojętej kulturze opolskiej znowu zapowiada się bardzo ciekawe. Na dobry początek Noc Kultury, potem Hip Hop oraz Rock Opole, a przecież w Kinie Meduza wciąż trwa przegląd filmów, do tego konferencja naukowa i różne spotkania, a za pasem jeszcze Dzień Dziecka. Zresztą zobaczcie sami

 • Opole 2016 - ekstremalny quiz wiedzy o festiwalu

  Opole 2016 za nieco ponad tydzień. Na tę okazję przygotowaliśmy quiz wiedzy o Krajowym Festiwalu Polskiej Piosenki. Uwaga! Pytania do najłatwiejszych nie należą.