Co jest grane 24

11303 imprez dziś
Do poczytania
Nie przegap!
 • Siesta na tarasie: Rysy

  Siesta na tarasie: Rysy

  elektronika

  Rysy to nowe zjawisko na polskiej scenie elektronicznej. Hipnotyczne rytmy zatopione są w sosie IDM. Eksperyment brzmieniowy przełamany chwytliwą melodią. 6 sierpnia duet wystąpi w Opolu. Taneczny charakter numerów Rys nie gryzie się z intrygującymi opowieściami. Projekt ma bowiem charakter narracyjny i konceptualny, który łączy eteryczne przestrzenie dźwiękowe z energetyczną pulsacją bitów. Rysy są autorskim projektem Wojtka Urbańskiego i Łukasza Stachurko (Sonar Soul). Na płycie gościnnie wystąpili Justyna Święs (The Dumplings), Baasch i Piotr Zioła. 

Na co do kina
 • Repertuar kin
 • Kobiety bez wstydu

  Kobiety bez wstydu

  komedia

  Ocena 1/6

  Obdarzony magnetycznym wpływem na płeć piękną Piotr rzuca pracę kelnera w Wiedniu i w rodzinnym Krakowie otwiera praktykę psychoanalityka. Nie ważne, że brak mu kwalifikacji i doświadczenia. Jego gabinet "tylko dla pań" co dzień pęka w szwach, a jego sypialnia przeżywa prawdziwe oblężenie. Kobiety z rozkoszą zdradzają mu swe najbardziej intymne sekrety, a on daje się wciągnąć nie tylko w zawiłości ich umysłów i serc, ale także w całkiem realne życiowe perypetie. I znów okaże się, że zakochane kobiety potrafią być równie czarujące, co niebezpieczne.

 • Iluzja 2

  Iluzja 2

  akcja

  Ocena 3/6

  Grupa magików, która na wyżyny wzniosła sztukę scenicznej iluzji – ukazując ludzkim oczom rzeczy o jakich dotąd nikomu się nie śniło i obdarowując publiczność milionami dolarów z kont niczego nie podejrzewających bogaczy – tym razem wpadnie w nie lada tarapaty. Ich żądny zemsty dawny rywal doprowadzi do katastrofy podczas finału Super Bowl, o którą oskarżeni zostaną CZTEREJ JEŹDŹCY. Uciekając przed FBI i policją, znienawidzeni przez publiczność będą musieli udowodnić swą niewinność i usidlić swego wroga. A wszystko to oczywiście przy użyciu swych niezwykłych umiejętności.

 • Star Trek: W nieznane

  Star Trek: W nieznane

  science fiction

  Ocena 4/6

  Kolejna odsłona kultowej serii, która wrosła w popkulturę, co więcej - współtworzyła ją. Twórcy ponownie zabiorą nas w emocjonującą międzygalaktyczną podróż. Wspólnie z bohaterami filmu znów będziemy "śmiało kroczyć tam, gdzie nie dotarł jeszcze żaden człowiek". Za reżyserię filmu odpowiada Justin Lin, twórca czterech części "Szybkich i wściekłych". Reżyser zapowiada, że "wszystko będzie nowe i świeże. Cały świat kocha Klingonów i Romulanów, ale czas, by pójść jeszcze dalej. Tworzenie nowych światów, nowych przestrzeni było niezwykłą podróżą".

 • Lato w GSW. Atrakcji zdecydowanie nie brakuje

  Galeria Sztuki Współczesnej na najbliższy czas przygotowała naprawdę sporo atrakcji. Warto zajrzeć tutaj zarówno po to żeby wziąć udział w kursie, obejrzeć dobry film czy też uczestniczyć wystawie i to zarówno po to by się jej przyjrzeć, jak i o niej porozmawiać.

 • Lato nad wodą. Gdzie się wybrać? [PRZEWODNIK]

  Lazurowy odcień wody, szerokie, piaszczyste plaże i mnóstwo zieleni - wbrew pozorom to nie opis okolicy nad Adriatykiem, tylko właśnie miejskich kąpielisk w Opolu. Ale na które kąpielisko wybrać się z małym dzieckiem? Gdzie idealnego miejsca powinni szukać amatorzy słonecznych kąpieli? Które z kąpielisk słynie z mocnych wrażeń?

 • W Polsce mamy najniższe mandaty? Gdzie i za co płacą kierowcy za granicą?

  Polscy policjanci nie raz informowali, że kwoty mandatów nakładanych przez drogówkę w naszym kraju są jednymi z najniższych, jeśli nie nawet najniższymi w całej Europie. Gdy sezon wakacyjny w pełni i sporo osób spędza czas w drodze na wymarzony urlop wiele godzin za kółkiem, warto sprawdzić, jakie konsekwencje w innych państwach czekają za złamanie przepisów. Do porównania wybraliśmy najczęstsze grzechy polskich kierowców i kraje, do których najczęściej samochodem wybierają się nasi rodacy.