Co jest grane 24

6521 imprez dziś
Do poczytania
Nie przegap!
 • Gajowy Badura

  Gajowy Badura

  dla dzieci

  Każdy powinien dbać o las, Bo tu jest życie i natura. Nie będzie lasu, nie będzie nas. Powiedział kto? Gajowy Badura.

Na co do kina
 • Repertuar kin
 • Zły Mikołaj 2

  Zły Mikołaj 2

  komedia

  Świąteczny kultowy klasyk dla niegrzecznych dorosłych powraca! Niezastąpiony Billy Bob Thornton jako zdemoralizowany do szpiku kości Mikołaj pakuje się w jeszcze większe kłopoty. Minęło już 10 lat odkąd Willie ostatni raz przywdział czerwony strój, by rabować centra handlowe podczas świątecznej gorączki. Nie znaczy to, że stał się lepszym człowiekiem. Wciąż jest tym samym stale zalanym, napalonym na cudze żony, gotowym na każde świństwo typem spod ciemnej gwiazdy. Spłukany jak nigdy, bez perspektyw na sensowny zarobek, niechętnie zgadza się połączyć siły z dawnym wspólnikiem - uroczo wrednym karłem Marcusem. Tym razem plan jest ambitniejszy niż zwykłe sklepowe kradzieże. Marcus zamierza przeprowadzić skok na centralę fundacji charytatywnej. Stawka i ryzyko są wyższe niż dotąd. Tym bardziej, że do zespołu dołącza dziarska mamuśka Williego. Do tego Mikołaja z piekła rodem trzeba mieć anielską cierpliwość.

 • Sully

  Sully

  dramat

  Ocena 2/6

  15 stycznia 2009 roku Airbus A-320 linii US Airways wystartował z lotniska LaGuardia w Nowym Jorku. Gdy przelatywał nad Manhattanem, w maszynę uderzyło stado dzikich gęsi, niemal natychmiast unieruchamiając oba silniki. Pilot Chesley Sullenberger III nie stracił zimnej krwi i udało mu się dokonać niesamowitego wyczynu – wylądował na rzece Hudson, ratując życie 155 pasażerów. Ogłoszony przez media bohaterem, krótko cieszył się sławą. Choć wciąż napływały zaproszenia do popularnych programów, coraz częściej zaczęto podawać w wątpliwość słuszność jego decyzji. Clint Eastwood może i ma już 86 lat, ale najwyraźniej nie zamierza zwolnić tempa – oparty na faktach Sully to 35. film w jego reżyserskiej karierze. Choć cud na rzece Hudson uznano za wyjątkowe wydarzenie w historii lotnictwa, u Eastwooda happy end to zaledwie początek: prawdziwe kłopoty dopadły Sullenbergera dopiero po wypadku. Z pomocą grającego tytułową rolę Toma Hanksa (z fryzurą, której nie powstydziłby się sam doktor Emmett Brown) udowadnia, że społeczeństwo nikogo nie kocha bardziej niż zwykłych ludzi wykazujących się niezwykłą odwagą. Co nie przeszkadza mu w jednoczesnym pomniejszaniu ich zasług.

 • Diabelski młyn

  Diabelski młyn

  horror

  W życiu nie ma przypadków, a za każdy grzech czeka nas kara. To miała być zwyczajna wycieczka, na zabicie czasu, po malowniczej okolicy Amsterdamu. Gdy autobus z turystami psuje się po środku pustkowia, na jaw wychodzi sekret, który łączy pozornie przypadkowych ludzi. Szukając schronienia w opuszczonym młynie odkryją, że w lokalnej, krwawej legendzie, jest więcej, niż tylko ziarno prawdy, a wrota piekieł czekają na przyjęcie grzeszników.

 • Odważni, młodzi sportowcy z Opola przecierają szlaki [ZDJĘCIA]

  Czwórka niezwykle odważnych młodych ludzi z Opola właśnie wróciła z Austrii gdzie wzięła udział w treningach i zawodach ice cross downhillu. To tym bardziej ciekawe, iż tego sportu na całym świecie próbowały dzieci z naprawdę niewiele krajów, takich jak Austria, Finlandia czy USA.

 • Jarmark Bożonarodzeniowy to nie tylko zakupy. Mnóstwo imprez towarzyszących

  W niedziele wieczorem na opolskim rynku uroczyście otwarto kolejną odsłonę Jarmarku Bożonarodzeniowego, który w tym roku potrwa do 21 grudnia. Ten czas jednak to nie tylko zakupy. W tym miejscu i nie tylko nie zabraknie wszelakich imprez towarzyszących, jak koncerty, pokazy, warsztaty i różnego rodzaju zabawy. A każdy zapewne znajdzie coś dla siebie.

 • Jarmark Bożonarodzeniowy wrócił na Rynek

  I właśnie w tym miejscu do 21 grudnia czynne będą stoiska handlowe, a w nich będzie można kupić: ozdoby świąteczne, prezenty pod choinkę, różnego rodzaju wypieki, mięsa, artykuły spożywcze czy też coś na rozgrzewkę. Przygotowano także różnego rodzaju atrakcje jak stok czy karuzela.