KATALOG Z MATERIAŁAMI PROMOCYJNYMI

Zasób 2

PODSUMOWANIE AKCJI

To już trzecia edycja naszej akcji. Dzięki 11 Darczyńcom udało się zebrać pieniądze, które przekażemy na zakup koncentratora tlenu dla Domowego Hospicjum dla Dzieci w Opolu.

– Jestem naprawdę wdzięczny, że „Gazeta Wyborcza” po raz trzeci podjęła się inicjatywy zbiórki pieniędzy na zakup koncentratora tlenu. Dziękujemy wszystkim darczyńcom za okazane wsparcie i otwarte serca – mówi Abdul Rahim Said, prezes Fundacji Domowego Hospicjum dla Dzieci w Opolu.

Podczas akcji charytatywnej zachęcaliśmy partnerów biznesowych, by pomogli nam zrealizować ważny cel. Postępy w zbiórce przedstawialiśmy co tydzień w serwisie Opole.wyborcza.pl w formie kolejnych ozdób choinkowych, na których systematycznie przybywało logotypów Darczyńców.

Choinkę udało nam się ozdobić dzięki wsparciu opolskich przedsiębiorców: Stegu, Zamek Moszna, OTTO Work Force Central Europe Sp. z o.o., Centrum HandloweTurawa Park, Filplast, Miasto Opole, Nutricia, Galmet, MINI Sikora OPOLE, sala zabaw Fajne Miejsce, Biuro Podróży ITAKA.

– Dla nas dołożenie każdej złotówki do zakupu koncentratora tlenu ma ogromne znaczenie. Koncentrator tlenu to jest cud technologii, niezbędny dla rodzin posiadających dziecko tlenozależne. Dzięki takiemu urządzeniu mogą wyjść z dzieckiem na spacer czy udać się do lekarza, nie potrzebują do tego specjalistycznej karetki – wyjaśnia Abdul Rahim Said.

– Pod opieką w tej chwili mamy 25 dzieci – mówi Sylwia Sikorska-Stach z Fundacji Domowego Hospicjum dla Dzieci w Opolu. Pacjentami są dzieci ciężko i przewlekle chore. – Chcielibyśmy, żeby dzieci i ich rodziny oprócz tych wszystkich przeszkód w normalnym funkcjonowaniu miały przynajmniej zapewnione poczucie bezpieczeństwa, że dostawy tlenu nie zabraknie – dodaje kierowniczka Domowego Hospicjum dla Dzieci w Opolu.

Dziękujemy Darczyńcom za wsparcie Fundacji Domowe Hospicjum dla Dzieci w Opolu oraz za otwarte serca.