KATALOG Z MATERIAŁAMI PROMOCYJNYMI

Zasób 2

Szanowni Państwo,

Mamy zaszczyt zaprosić firmy i instytucje z Opola do wsparcia świątecznej akcji Choinka Darczyńców, którą zrealizujemy na łamach opolskiego wydania Gazety Wyborczej i na serwisie opole.wyborcza.pl.

Choinka Darczyńców to trzecia akcja charytatywna „Gazety Wyborczej Opole”, w której Partnerzy biznesowi, instytucje, szkoły wykupują oznaczone swym logo bombki na bożonarodzeniowym drzewku. Choinka publikowana jest codziennie na stronie opole.wyborcza.pl oraz dwukrotnie w opolskim wydaniu „Gazety Wyborczej” (24.11 oraz 22.12.2023). Pieniądze ze sprzedaży ozdób przekażemy podobnie jak w ubiegłym roku na zakup koncentratora tlenu, ponieważ ze wszystkich ważnych i pilnych potrzeb dla Domowego Hospicjum dla Dzieci w Opolu ten sprzęt jest najbardziej potrzebny, ze względu na jego awaryjność wynikającą z ciągłej eksploatacji.

Przenośny koncentrator tlenu to niezawodny sprzęt, dzięki któremu jakość życia małych pacjentów, którzy mają problemy z oddychaniem, ulega znaczącej poprawie-mówi Sylwia Sikorska-Stach z Fundacji Domowego Hospicjum dla Dzieci w Opolu. Urządzenie pozwala dzieciom tlenozależnym na swobodne wyjście z domu na spacer, na wyjazd na wycieczkę, ponieważ posiada potrójny system zasilania (prąd sieciowy, akumulatorowy w samochodzie i wewnętrzna bateria wielokrotnego ładowania). Niewielkie wymiary sprzętu oraz jego lekkość pozwalają na korzystanie z koncentratora w każdych warunkach. W tej chwili mamy w sumie na stanie 3 sztuki koncentratorów tlenu, 3 są na 100% sprawne, 3 pozostałe są sprawne tylko w sieci domowej albo w samochodzie-dodaje Sylwia Sikorska-Stach. Można powiedzieć, że praktycznie wyrywamy sobie z rąk te koncentratory tlenu, bo mamy pod opieką kilkoro dzieci tlenozależnych, a obecny stan nie pozwala na zaopatrzenie wszystkich dzieci w ten niezbędny do ich funkcjonowania sprzęt. Chcielibyśmy, żeby dzieci i ich rodziny oprócz tych wszystkich przeszkód w normalnym funkcjonowaniu, miały przynajmniej zapewnione poczucie bezpieczeństwa, że dostawy tlenu nie zabraknie-podsumowuje kierowniczka Domowego Hospicjum dl Dzieci w Opolu.

Fundacja Domowe Hospicjum w Opolu działa od 2005 roku. Ma na stale pod opieką 25 dzieci z całego województwa opolskiego. Dyżur hospicjum trwa 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. W skład zespołu hospicjum wchodzi wykwalifikowana kadra lekarzy, pielęgniarek, fizjoterapeutów, pracownika socjalnego, psychologa, duchownego i wolontariuszy. Zadaniem Fundacji jest pozyskiwanie środków finansowych na opiekę nad nieuleczalnie chorymi dziećmi, na sprzęt specjalistyczny oraz leki. Pacjenci i ich rodzice nie ponoszą żadnych kosztów.

O fundacji można przeczytać na stronie: http://hospicjum.opole.pl/

Podopieczni Domowego Hospicjum dla Dzieci w Opolu potrzebują wsparcia, aby im pomóc wystarczy kupić bombkę na naszej choince. Do wyboru zostały duże i średnie bombki.

Do naszej akcji włączyli się już: Stegu, Zamek Moszna, Otto, Turawa Park, Miasto Opole, Filplast, Nutricia, Galmet, MINI Sikora OPOLE.

Darczyńcy mogą zgłaszać się do nas do 20 grudnia. Informacje dla firm i instytucji chcących wziąć udział w akcji: e-mail: reklama@opole.agora.pl oraz pod numerem telefonu 507 094 532.

Zapraszamy do współpracy, bo Święta są tylko raz w roku.