5/10
zamknij < >
Zdjęcie numer 5 w galerii - Nowoczesna kamienica zamiast ruin przy ul. Kołłątaja [WIZUALIZACJE]

ROMAN ROGALSKI

Podwórko u zbiegu ul. Kołłątaja i 1 Maja, gdzie stanie nowa kamienica
  • Zdjęcie numer 1 w galerii Nowoczesna kamienica zamiast ruin przy ul. Kołłątaja [WIZUALIZACJE]
  • Zdjęcie numer 2 w galerii Nowoczesna kamienica zamiast ruin przy ul. Kołłątaja [WIZUALIZACJE]
  • Zdjęcie numer 3 w galerii Nowoczesna kamienica zamiast ruin przy ul. Kołłątaja [WIZUALIZACJE]
  • Zdjęcie numer 4 w galerii Nowoczesna kamienica zamiast ruin przy ul. Kołłątaja [WIZUALIZACJE]
  • Zdjęcie numer 5 w galerii Nowoczesna kamienica zamiast ruin przy ul. Kołłątaja [WIZUALIZACJE]
  • Zdjęcie numer 6 w galerii Nowoczesna kamienica zamiast ruin przy ul. Kołłątaja [WIZUALIZACJE]
  • Zdjęcie numer 7 w galerii Nowoczesna kamienica zamiast ruin przy ul. Kołłątaja [WIZUALIZACJE]
  • Zdjęcie numer 8 w galerii Nowoczesna kamienica zamiast ruin przy ul. Kołłątaja [WIZUALIZACJE]
  • Zdjęcie numer 9 w galerii Nowoczesna kamienica zamiast ruin przy ul. Kołłątaja [WIZUALIZACJE]
  • Zdjęcie numer 10 w galerii Nowoczesna kamienica zamiast ruin przy ul. Kołłątaja [WIZUALIZACJE]
Komentarze
Atrakcyjna działka do zabudowy jest przy Armii Krajowej na wysokości stacji Peugota. Jest dla mnie zagadką dlaczego postawiono akurat tam pawilon tej firmy, zupełnie nie pasujący do okolicznych kamienic. Co na to Wydział Urbanistyki, Architektury i Budownictwa?
już oceniałe(a)ś
0
0
Ale kupa. Świetnie że wreszcie zaczyna się plombowanie a to była jedna z bardziej ziejących - także swoją zawartością - dziur w mieście, ale projekt jest jakimś ekspresem klejonym przez świeżego absolwenta w pracowni gdzie trzaskają 3 takie dziennie i regularnie idą na łatwiznę udawano-wymuszaną nieforemną wycinankową moderną bo nawet nie ma kiedy dobrze popatrzeć na CADa. Jedyny plus to trzymanie kolorystyki sąsiadujących kamienic, jedyna nadzieja że materiały nie będą potanione i uratują bylejaką plombę o którą prosiło się długie lata i która na długie lata zostanie taka niedorobiona.
@granulatzrajtuzow Przesadzasz. Na Wrocławskiej (przy pl. Piłsudskiego) oraz np na Ozimskiej (WSZiA) masz plomby w podobnym stylu. Wg mnie wyglądają OK. Za to deweloperka policyjna na rogu Katowickiej i AL woła o pomstę do nieba .... :-)
już oceniałe(a)ś
0
0
@gandharwa-2 Jasne, że przesadzam ale tylko względnie. Czy są gorsze budynki? - I to jak wiele. Czy łatanie na dziesięciolecia prominentej dziury na jednej z piękniejszych ulic miasta powinno się odbywać przy pomocy budynku z pracy zaliczeniowej dostatecznego studenta? - Nie bardzo. Nie chodzi przecież o przełomowe dzieło architektury, chodzi o solidną współczesną śródmiejską mieszkaniówkę z przyziemiem a takie już nawet we Wrocławiu stały się standardem. My zostaniemy z efemerydą która ani ładna, ani schludna, ani nawiązująca (poza kolorami), ani nawet do bólu poprawna i katologowa. Podany przez Ciebie budynek WSZiA jest bardzo dobry, świetnie trzyma formę od wielu lat, jest jakiś oraz bardzo poprawny w swoim historyźmie. Nadbudówka przy Wrocławskiej/Niedurnego to szkarada na którą rzucałem rukwami kiedy tylko zobaczyłem co się wyłania spod rusztowań. Nie wiem natomiast o który chodzi na rogu Katowickiej i AL więc nie wycedzę swojej zupełnie bezwartościowej sprawczo opinii.
już oceniałe(a)ś
0
0