Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

CERMAG to specjalistyczna sieć handlowo-usługowa, prowadząca sprzedaż płytek ceramicznych, wyposażenia łazienek oraz materiałów, powiązanych z ich montażem. Od lat rozwija również usługi w zakresie projektowania wnętrz.

Materiały promocyjne PartneraMateriały promocyjne Partnera 

Historia firmy sięga 1985 roku i początkowo związana była z produkcją płytek ceramicznych. „Wszystko zaczęło się w dniu 5-ego kwietnia 1985 r. przy ul. Maślickiej, kiedy to sprzedałem swoje pierwsze w życiu płytki ceramiczne – płytki wyprodukowane w dużej mierze własnoręcznie” – wspomina Właściciel i Założyciel Cermagu, Józef Kaczkowski. – „Od tego momentu nastąpił rozwój firmy, który z małymi zakrętami w historii trwa do dnia dzisiejszego. Cały ten czas mógłbym podzielić na 3 okresy: lata 1985 – 1990 to okres produkcji płytek ceramicznych, lata 90. to okres dynamicznego, burzliwego i bardzo spontanicznego rozwoju działalności handlowej i wreszcie wiek XXI to okres rozwoju jakościowego firmy na zrównoważonym już i dojrzałym polskim rynku.”

Materiały promocyjne PartneraMateriały promocyjne Partnera 

Dziś Cermag prowadzi sieć salonów, w których znaleźć można bogaty wybór płytek ceramicznych oraz armatury z całego świata. Kolekcje pochodzą m.in. z Polski, Hiszpanii, Włoch, Niemiec, Czech, Turcji, Chin, Indii oraz Brazylii. Znajdziemy tam znane marki takie jak: Imola, Casalgrande Padana, Marazzi, Porcelanosa, Saloni, Tubądzin, Rako, Sopro, Hüppe, Kludi, Grohe, Hansgrohe, Duravit, Villeroy & Boch, Roca czy Geberit.

Materiały promocyjne PartneraMateriały promocyjne Partnera 

CERMAG – intensywnie współpracując z architektami – wprowadza innowacyjne rozwiązania architektoniczne i aranżacyjne, przenosząc na lokalny rynek światowe trendy, ukazujące się na targach. Doświadczenie i zdobywana przez lata wiedza pozwoliły firmie na zdobycie pozycji lidera na rynku łazienek w Polsce. Prestiżowe wyróżnienia potwierdzają profesjonalizm, dobre wyniki finansowe i dynamiczny rozwój firmy.

Materiały promocyjne PartneraMateriały promocyjne Partnera 

Współpracujący z firmą producenci, architekci oraz klienci od lat doceniają nowoczesny design, najwyższą klasę ekspozycji, niestandardowe rozwiązania w zakresie aranżacji wnętrz oraz najwyższy poziom obsługi wymagającego Klienta. Cermag jako firma rodzinna szczególnie dba o relacje międzyludzkie. Dwukrotnie już została laureatem rankingu Forum Firm Rodzinnych, organizowanego przez Redakcję „Forbes”. Dziś zarządzana jest przez dzieci Właściciela i Założyciela – Annę Kaczkowską i Kamila Kaczkowskiego, wspólnie z Prezesem Zarządu Jarosławem Leszczyńskim.

Materiały promocyjne PartneraMateriały promocyjne Partnera 

Główny oddział Cermagu oraz Salon, zlokalizowany na dwóch kondygnacjach, znajduje się we Wrocławiu. Od 1994 roku funkcjonuje przy ul. Prószkowskiej 54 Salon w Opolu, który od 2017 roku zlokalizowany jest w nowym obiekcie – wybudowanej przez spółkę Cermag Invest Galerii Wnętrz Prószkowska 54. Na uroczystość otwarcia Galerii zaproszeni zostali współpracujący z firmą architekci oraz klienci, a wieczór poprowadził zaprzyjaźniony od lat z Cermagiem Cezary Pazura.

Powierzchnia ekspozycji w Salonie Cermag w Opolu wynosi niemal tysiąc metrów kwadratowych. Znajdziemy tu kilkadziesiąt boksów łazienkowych. Jest to wiodący na Opolszczyźnie salon łazienek pod kątem designu i rozwiązań ekspozycyjnych.

Artykuł otwarty w ramach bezpłatnego limitu

Wypróbuj prenumeratę cyfrową Wyborczej

Nieograniczony dostęp do serwisów informacyjnych, biznesowych,
lokalnych i wszystkich magazynów Wyborczej.