Opole 2016 - trwają próby do 53. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki. We wtorek przez cały dzień trwały próby do koncertu Złote Opole, podczas którego wybrany będzie największy hit opolskiego festiwalu. Imponujące widowisko szykuje Justyna Steczkowska.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Justyna Steczkowska podczas festiwalu Opole 2016 wykona utwór "Dziewczyna szamana". Znana z widowiskowych scenicznych kreacji - tak jak ubiegłoroczna żywa suknia - i tym razem ma w zanadrzu coś spektakularnego.

Opole 2016 - ogniste show Justyny Steczkowskiej

Podczas wykonania "Dziewczyny szamana" Justynie Steczkowskiej towarzyszyć będzie grupa tancerzy z pochodniami. Z ich pomocą podpalą oni ognisty krąg, który będzie płonął przez cały utwór. Tancerze oraz wokalistka wykonają część całego scenicznego układu w jego wnętrzu.

Wykorzystanie ognistego kręgu nie obyło się bez pewnych komplikacji. Konieczne było sprawdzenie, jak można go najszybciej podpalić. Ostatecznie udało się jednak tę kwestię dograć.

Wtorkowe próby pod znakiem Złotego Opola

We wtorkowy wieczór swój występ ćwiczył również Tadeusz Woźniak z utworem "Zegarmistrz światła". Próby do koncertu Złote Opole trwały przez cały dzień, podczas ulewy na scenie występowała Edyta Bartosiewicz, po niej wyszła Doda .

Była też Patrycja Markowska, która przyznała, że nie chciałaby tego koncertu wygrać .

W środę w amfiteatrze kolejny dzień prób, tym razem do koncertów SuperPremiery i SuperJedynki.

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Mikołaj Chrzan poleca
Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Kurski będzie???
  już oceniałe(a)ś
  0
  0