Opole 2016 już za nami. Relacjonując go pokazaliśmy wam setki, jeśli nie zdjęć. Teraz wybraliśmy najlepsze z nich, zarówno z koncertów, jak i z prób oraz zza kulis 53. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Opole 2016 - przygotowania do koncertów rozpoczęły się kilka tygodni temu. Pierwsi muzycy swoje próby w amfiteatrze mieli w poniedziałek 30 maja. W kolejnych dniach ćwiczono poszczególne koncerty nie zważając na to, że czasami pogoda była wybitnie niesprzyjająca.

Ostatni koncert w ramach festiwalu Opole 2016 odbył się w miniony poniedziałek, kiedy to na scenie amfiteatru zaprezentowali się muzycy tworzący w nurcie szeroko pojmowanej alternatywy.

Jako podsumowanie festiwalu Opole 2016 zapraszamy do obejrzenia najciekawszych zdjęć z tego, co działo się w ostatnich dniach w amfiteatrze.

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Roman Imielski poleca
Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem