Bardzo nietypowy koncert odbył się w środę po południu w opolskim Parku Nadodrzańskim. Jedna z gwiazd polskiej muzyki rozrywkowej Margaret zaśpiewała bowiem... na barce zacumowanej na Odrze tuż przy brzegu.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Znana z takich hitów jak "Thank You Very Much", "Heartbeat" czy "Cool me down" porwała publiczność, która tłumnie zebrała się w okolicach "sceny". A zawitali opolanie z całymi rodzinami.

Artystka spędziła w Opolu cały dzień, a wszystko w ramach akcji "Koncert za jeden uśmiech" w ramach letniej trasy koncertowej radia RMF FM

Małgorzata Jamroży, bo tak naprawdę nazywa się wokalistka, przez ten czas odwiedziła opolskie zoo i spotkała się z najmłodszymi fanami pod amfiteatrem, tam też udzieliła krótkiej lekcji śpiewu, rozdawała autografy i pozowała do zdjęć.

Później z kolei przeniosła się na Kamionkę Bolko, gdzie ... patrolowała plażę jako jedna z ratowniczek.

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Aleksandra Sobczak poleca
Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Jeśli nie chcesz, żeby za parę lat taki koncert był zagłuszany przez ryk samochodów na trasie średnicowej, która powstanie kosztem wielu drzew, skontaktuj się ze mną i podpisz petycję przeciwko tej trasie. Jeśli jesteś do tego pełnoletnim Opolaninem i masz już dość podobnych decyzji władz, podpisz jeszcze drugi formularz - wcześniejsze wybory.
  @Elzbieta Flisak Jeśli z kolei jesteś zwolennikiem racjonalnego zagospodarowania przestrzeni i uważasz, że trasa średnicowa jest Opolu niezbędna, nie musisz robić nic. Decyzje zakuluarowo podejmują się "same".
  już oceniałe(a)ś
  1
  0