W niedzielę odbędzie się LI Super Bowl, czyli finał rozgrywek ligi NFL. Wydarzenie to rokrocznie przyciąga przed telewizory miliony miłośników futbolu amerykańskiego z całego świata. Drużyna Wolverines Opole organizuje wspólne oglądanie transmisji tego wydarzenia w Kubaturze.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

W LI Super Bowl zmierzą się ekipy Atlanta Falcons i New England Patriots. To dwie drużyny nastawione niezwykle ofensywnie, można się więc spodziewać wielu efektownych akcji z obu stron.

Takie wydarzenia warto śledzić w towarzystwie. W Opolu będzie to można robić w Centrum Rozrywki „Kubatura” przy ul. Oleskiej, gdzie wspólne oglądanie transmisji LI Super Bowl organizuje drużyna Wolverines Opole.

Na miejsce można przychodzić od godz. 21. Pierwsze atrakcje od godz. 22. Wtedy to Dawid Biały, znawca futbolu amerykańskiego oraz komentator spotkań w polskiej lidze tej dyscypliny w sposób przystępny wprowadzi w jej tajniki osoby, które zbytniego pojęcia o niej nie mają. W programie także szereg atrakcji, w tym rozmowy z Kennethem „Skipem” Poolem (członek rodziny Wolverines Opole), współtwórcą opolskiej drużyny i jej pierwszym grającym trenerem Wojciechem Łukaszem Drągiem, kanadyjskim trenerem Dimosem Spyropoulosem, a także z Darrellem Tatem II, pierwszym zagranicznym zawodnikiem Wolverines Opole.

Na miejscu będzie też można zrobić sobie zdjęcia z zawodnikami opolskich Rosomaków oraz ich meczową maskotką, a także przymierzyć sprzęt, w którym członkowie naszej drużyny występują na meczach. Nie zabraknie też konkursów z nagrodami.

Sama transmisja rozpocznie się o północy. Wolverines Opole serdecznie zapraszają, szczególnie, że w Kubaturze na barze przez cały wieczór obowiązują promocyjne ceny.

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi 
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej na ten temat
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem