Policjanci zatrzymali poszukiwanego za rozbój 20-latka. W jego mieszkaniu znaleziono ponad 200 gramów narkotyków. Za wcześniej popełnione przestępstwo mężczyzna trafił już do więzienia. Mieszkaniec Opola usłyszał kolejny zarzut - tym razem posiadania narkotyków.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Sąd Rejonowy w Opolu poszukiwał 20–letniego mieszkańca Opola. Mężczyzna miał zasądzoną karę pozbawienia wolności za rozbój.

Sprawą zajęli się kryminalni. Funkcjonariusze na podstawie pracy operacyjnej ustalili miejsce pobytu mężczyzny. Podczas jego zatrzymania wyczuli woń marihuany. Już po chwili w puszce schowanej w szafce kuchennej znaleźli susz roślinny. Badanie narkotesterem pokazało, że jest to ponad 200 gramów marihuany. Mundurowi ustalili, że mężczyzna przywiózł narkotyki z Holandii.

Zebrane przez śledczych dowody pozwoliły na przedstawienie 20-latkowi zarzutu posiadania narkotyków. Za taki czyn grozi kara nawet do 3 lat więzienia. Mieszkaniec Opola trafił już do więzienia, gdzie odbywa wcześniej już zasądzoną karę.

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Roman Imielski poleca
Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem