Policjanci z Grodkowa we współdziałaniu z funkcjonariuszami komendy policji powiatowej w Nysie ujęli 35-letniego mieszkańca województwa dolnośląskiego, który w swoim samochodzie przewoził 1, 5 kg amfetaminy. Został już tymczasowo aresztowany, a w konsekwencji grozi mu do 10 lat więzienia.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Do zatrzymania 35-latka doszło 24 listopada na jednej z ulic Grodkowa. To tego dnia tuż po godzinie 14 współpracujący z mundurowymi z Grodkowa nyscy policjanci zauważyli seata, którym miał się poruszać podejrzewany. Według operacyjnych ustaleń funkcjonariuszy mężczyzna mógł posiadać znaczną ilość narkotyków.

Policjanci zatrzymali samochód do kontroli, a jego sprawdzenie potwierdziło ich przypuszczenia. W bagażniku znaleźli dwa woreczki z białą substancją- badanie wykazało, że było to 1,5 kg amfetaminy.

35-letni mieszkaniec Dolnego Śląska usłyszał już zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających, do którego się przyznał. Decyzją sądu został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące. Teraz grozi mu nawet 10 lat pozbawienia wolności.

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Jarosław Kurski poleca
Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem