Parking w centrum przesiadkowym Opole Główne. Obiekt będzie czynny całą dobę, siedem dni w tygodniu. Po etapie rozruchowym parkowanie będzie płatne w dwóch taryfach. Stawki są niższe niż w strefie płatnego parkowania i na komercyjnych obiektach w okolicy.

Centrum przesiadkowe Opole Główne będzie działać w miejscu dawnego dworca autobusowego. Na miejscu powstały już stanowiska przeznaczone do odpraw pasażerów, kasy biletowe, poczekalnia dla podróżnych oraz informacja pasażerska. W budynku będą również działać lokale gastronomiczne i handlowe, a także wielopoziomowy parking na 350 samochodów.

Parking w centrum przesiadkowym Opole Główne

Wielopoziomowy parking w centrum przesiadkowym Opole Główne został już otwarty. Przez kilka dni parkowanie będzie bezpłatne, bo wciąż trwają tzw. prace nad kalibracją systemu pod ruchem. W związku z tym niewykluczone są małe utrudnienia - mogą na przykład jeszcze nie działać windy.

Twoja przeglądarka nie ma włączonej obsługi JavaScript

Wypróbuj prenumeratę cyfrową Wyborczej

Pełne korzystanie z serwisu wymaga włączonego w Twojej przeglądarce JavaScript oraz innych technologii służących do mierzenia liczby przeczytanych artykułów.
Możesz włączyć akceptację skryptów w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Sprawdź regulamin i politykę prywatności.

Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem