Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Co mamy teraz? 1. Jedne z najdroższych kosztów budowy kilometra autostrady na świecie. 2. Jedne z najwolniej budowanych autostrad na świecie. Reasumując możnaby pomyśleć że mamy też bardzo dobrze zbudowane autostrady a to guzik prawda. Wszystko trzeba po kilku miesiącach poprawiać czy też np. dokładać warstwę asfaltu bo wykonawca "zapomniał" jej położyć.
  @bamapo 1. Nieprawda. 2. Nieprawda. Reasumując, nie znasz się, więc się nie wypowiadaj.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @bamapo Mamy też najgłupszego: prezesa,pRezydenta i premierę na dobitkę i jak qrva mamy żyć? chyba tylko na asfalcie się położyć :(
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Tak, po roku 1989 nastąpiła duża zmiana, teraz kradną wyłącznie pieniądze.
  już oceniałe(a)ś
  2
  1
  Nie które zdjęcia robione w latach 50-tych, 60-tych, dzisiaj mamy 2016 rok to jest prawie 50 lat do tyłu. Tak jakbym czytał Trybunę Ludu w latach 60-tych opisującą budowę dróg w latach 1900 -1910.
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  Porządnie wybrukowana droga, jeśli nie wpuszcza się na nią przeładowanych, teoretycznie 40-tonowych zestawów, jest niezniszczalna. Wie o tym każdy, kto kiedykolwiek jechał jedną z wielu pozostałych do dzisiaj dróg brukowanych. Jeżeli na takiej drodze widzimy jakikolwiek przełom, oznacza to, że po wojnie budowano tam kanalizację i nawierzchnia była odtwarzana (z reguły wiele lat po wojnie, bo tuż po niej fachowcy nie byli jeszcze tak zepsuci i umieli porządnie zagęścić grunt i ułożyć kostkę).
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  To ty Misiu nie wiesz dlaczego nie było samochodów ? Boże gdzieś ty się historii uczył Jeszcze ci powiem że to nie dlatego że była komuna choć to też nie pomagało
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Ale obsadzania dróg mirabelkami to mi szkoda. Przydałoby się, zmniejszałyby smog oraz hałas i wyglądałoby to lepiej niż ekrany.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  W PRL kradli tak jak i obecnie ZŁODZIEJE ! Jak że ludność składa sie ponoć z 90 % katolików + 10 mln późniejszych solidaruchów w NSZZ Solidarność to można stwierdzić, że przeważającą ilość złodziei stanowili i stanowią nadal właśnie ONI.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Napiszcie, jak wyglądała budowa autostrad parę lat temu. budował kulczyk. Autostrada 2 razy za cienka, trzeba było od razu poprawiać. Ruina.
  już oceniałe(a)ś
  1
  1