Więcej
  Komentarze
  A kto im kazal brac sie za bandytke? Niech sami siebie utrzymuja, a nie tylko zadania aby ich wlasne ofiary utrzymywaly.
  @1moja to sa tez ludzie faszysto katomatolku zboczencu i nalezy im godne traktowanie jak kazdemu. Kara ograniczenia wolnosci jak najbardziej, aplauz w komentarzach bo poniza sie tych ludzi, gnebi, naraza na utrate zdrowia, zycia potwierdza wrednosc polactwa
  już oceniałe(a)ś
  1
  4
  Drodzy więźniowie: 1. Jak kradliście/ zabijaliście/ molestowaliście itd. itd. to gdzie mieliście godność ludzką, szacunek dla drugiego człowieka/ zwierzecia... ano w dup..e 2. Nieciekawe Menu-> a wy w hotelu mieszkacie i w restauracjach jecie czy w ciupie??? 3. Nudzi wam się to do roboty. Każdy więzień powinien pracować, by niedość, że siebie utrzymać w więzieniu to jeszcze wszystkie nadwyżki przekazać poszkodowanemu lub jego rodzinie 4. Kurs językowy wam się marzy-> wieku dzieciom w PL też się marzy, zapłacisz za kurs masz kurs 5. Brak siłowni-> karnet kosztuje, zapracuj to dostaniesz 6. Palą w więzieniu-> a przepraszam Ty tam do hotelu z wybraną przez siebie grupą kolegów pojechałeś? Czy siedzieć za karę?? 7. Modlić się chcesz??-> Bóg jest wszędzie, możesz się modlić wszędzie, a gdzie byłeś jak łamałeś prawo/ grzeszyłeś?? Po co Ci teraz Bóg?? 8. Molestowany??-> Ciesz się, że masz w ciupie powodzenie, może jesteś ładniejszy ... Dobra to 8. to w ramach poprawienia humoru czytającym...
  @grzesio3 Poprawienia humoru? Czym niby? Żartem z gwałtu? To dziwne... Nie tak dawno za żart o gwałcie, bardziej subtelny niż twój, bardziej kpiarski niż wulgarny, dwóch znanych dziennikarzy wywołał ogólnonarodowe oburzenie, falę hejtu i zwroty w karierach zawodowych. Twój "punkt 8" przechodzi bez echa... nawet wśród mało empatycznych komentatorów (bo tylko tacy tu wysilili się na komentarz - ot i mamy obraz miłosiernego inaczej społeczeństwa). Nie życzę Ci doświadczenia więziennego. Ale zapewniam Cię, że mało kto chce tam trafić, ale jednak trafia. Ty pewnie też nie chcesz... ale skąd wiesz jak ułożą się Twoje losy? Molestowanie w celi, z której nie ma żadnej ucieczki, gdzie jedyną odpowiedzią może być przemoc, a Ty jesteś akurat tym słabszym... Nie, to nie poprawia mi humoru.
  już oceniałe(a)ś
  2
  5
  @guyritchie cyt: zapewniam Cię, że mało kto chce tam trafić, ale jednak trafia. Tego nie rozumiem. Nie chcę trafić, więc nie popełniam przestępstw. Może przybliż problem.
  już oceniałe(a)ś
  3
  3
  @real.ist nie pier.....l głupot, chociaż...... za ziobry i "dojnej zmiany" nawet za udział w "Czarnym marszu" mogą zamknąć.?
  już oceniałe(a)ś
  1
  1
  To,że oni piszą absurdalne skargi to nie problem.Nudzą się a przy okazji kombinują,że morze coś uzyskają.Problemem jest to,że setki ludzi według obowiązujących przepisów musi się tym zajmować(sądy ,prokuratura,administracja zk itp.)Na największą,absurdalną brednię delikwent musi dostać odpowiedż.
  już oceniałe(a)ś
  7
  0
  Kursy językowe? To polska grypsera już im nie wystarcza? Chcieliby grypsować po angielsku lub suahili?
  już oceniałe(a)ś
  4
  0
  Zdjęcie nr 5. Przedstawiliście księdza z biretem w ręku, a w birecie plik stuzłotówek. Czy to z kolekty w więzieniu? A może to wynagrodzenie? Nawet w więziennym temacie chcecie "dokopać" księżom. Jesteście w tym GazWytbie zwykłymi skur...lami.
  już oceniałe(a)ś
  9
  5
  Kto za II RP przesiedział rok na Świętym Krzyżu , to do polityki więcej się nie mieszał . Podobno trzech lat odsiadki nikt tam nie wytrzymywał ?
  już oceniałe(a)ś
  3
  0
  Pora aby KOD się tym zajął
  już oceniałe(a)ś
  4
  2
  walnąć babcię w łeb za 50 pln - ludzkie, okraść mieszkanie - ludzkie, zaczepić i pobić po pijaku przechodnia - ludzkie, spowodować po pijaku wypadek - ludzkie, machnąć bachora i uciec nie płacąc alimentów - ludzkie, handlować dragami - ludzkie. siedzieć w pierdlu i znęcać się nad innymi - ludzkie. słabe żarcie w więziennej kuchni- zamach na człowieczeństwo.
  już oceniałe(a)ś
  10
  9