Wierzę, że ten spektakl wyłącznie Was rozbawi i da przestrzeń do myślenia o tym, czego potrzebujecie, gdzie jesteście i jak rozmawiać z innym, drugim człowiekiem - mówi Mira Mańka, reżyserka spektaklu "Sztuka kochania". Premiera 26 maja.

Teatr im. Jana Kochanowskiego w Opolu przygotował dla widzów spektakl „Sztuka kochania" na podstawie podręcznika Michaliny Wisłockiej, w reżyserii Miry Mańki. 

Sztuka kochania w Teatrze Kochanowskiego

Jak przypominają twórcy przedstawienia, "Sztuka kochania" to dziś już klasyczna, a w latach 70. i 80. XX wieku rewolucyjna, propozycja popularnonaukowa na tematy seksu, uczuciowości, bliskości oraz budowania harmonijnych związków. Adresowana przede wszystkim do osób rozpoczynających swoją przygodę z seksem i miłością, w prostych słowach wyjaśnia zawiłe mechanizmy ludzkiej psychiki i fizjologii, udziela szczegółowych rad związanych z technikami pieszczot i współżycia, a także przypomina o roli flirtu, kokieterii czy higieny osobistej w sprawach udanego seksu. 

Twoja przeglądarka nie ma włączonej obsługi JavaScript

Wypróbuj prenumeratę cyfrową Wyborczej

Pełne korzystanie z serwisu wymaga włączonego w Twojej przeglądarce JavaScript oraz innych technologii służących do mierzenia liczby przeczytanych artykułów.
Możesz włączyć akceptację skryptów w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Sprawdź regulamin i politykę prywatności.

Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Byłem i polecam.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0