Ruszyły zapisy chętnych do wyjazdu na zapowiedziany 1 października przez Donalda Tuska Marsz Miliona Serc w Warszawie. Transport organizuje m.in. Koalicja Obywatelska i Komitet Obrony Demokracji.

Marsz Miliona Serc zapowiedział w lipcu przewodniczący PO Donald Tusk po tym, jak policja w szpitalu w Krakowie osaczyła kobietę, która trafiła tam po zażyciu tabletek poronnych. Zabrano jej telefon, kazano się rozebrać. Marsz ma być m.in. protestem przeciw takiemu traktowaniu kobiet.

- Polska pod rządami PiS-u to zakusy władzy, żeby wchodzić z buciorami w nasze, wasze życie w każdym aspekcie - podsumował w czasie lipcowego wystąpienia ostatnich osiem lat Donald Tusk.

Twoja przeglądarka nie ma włączonej obsługi JavaScript

Wypróbuj prenumeratę cyfrową Wyborczej

Pełne korzystanie z serwisu wymaga włączonego w Twojej przeglądarce JavaScript oraz innych technologii służących do mierzenia liczby przeczytanych artykułów.
Możesz włączyć akceptację skryptów w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Sprawdź regulamin i politykę prywatności.

Roman Imielski poleca
Czytaj teraz
Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Będziemy!!! Tylko oczywiście Hołowni z 3D nie po drodze z opozycją demokratyczną! Swoją postawą ciągle udowadnia, że nie zależy mu na odsunięciu pisu od władzy i nie ma zamiaru tworzyć wspólnego i silnego rządu z Tuskiem i KO.
  już oceniałe(a)ś
  5
  0