Już tylko sześć dni głosowania pozostało w naszym Plebiscycie na Największą Gwiazdę Opolskich Festiwali. Niemal od początku prowadzi Maryla Rodowicz. Wciąż nie wszystko jednak jest przesądzone.

Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu organizowany jest od 1963 r., zbliża się więc jego 60. edycja. I właśnie z okazji jubileuszu wspólnie z miastem Opole oraz Muzeum Polskiej Piosenki zaprosiliśmy do udziału w Plebiscycie na Największą Gwiazdę Opolskich Festiwali. Na liście kandydatów znalazło się 30 znakomitych nazwisk z najlepszych czasów tej imprezy, które wybraliśmy wspólnie z ekspertami.

To nagroda publiczności

Plebiscyt rozpoczęliśmy 1 maja, a głosować można do końca tego miesiąca. Trzeba przyznać, że Maryla Rodowicz prowadzi praktycznie od początku głosowania. Ale w czołówce są także takie gwiazdy jak Edyta Górniak, Anna Jantar, Czerwone Gitary, Skaldowie czy Czesław Niemen, w większości związane z festiwalem przed laty.

Twoja przeglądarka nie ma włączonej obsługi JavaScript

Wypróbuj prenumeratę cyfrową Wyborczej

Pełne korzystanie z serwisu wymaga włączonego w Twojej przeglądarce JavaScript oraz innych technologii służących do mierzenia liczby przeczytanych artykułów.
Możesz włączyć akceptację skryptów w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Sprawdź regulamin i politykę prywatności.

Paula Skalnicka poleca
Czytaj teraz
Więcej
    Komentarze
    Pieszczocha komuny.
    już oceniałe(a)ś
    2
    0