Croissanty, serniki w stylu nowojorskim, ptysie, eklery, bezy, pączki i wyjątkowa kawa - na tym bazuje "Niebo" - nowa cukiernio-kawiarnia w Opolu.

- Nazwa "Niebo" od samych początków planowania cukierni zrodziła się w mojej głowie, chciałam aby goście, którzy będą kosztowali naszych wypieków i słodyczy, poznali i wyczuli "niebiańskie" smaki - mówi właścicielka Julia Osipiak.

Wystrój "Nieba" to "mieszanka prostoty, minimalizmu i elegancji"

Jak dodaje, pomysł na prowadzenie własnej cukierni-kawiarni zrodził się już podczas edukacji w szkole średniej.

- Podczas studiów pracowałam w różnych lokalach gastronomicznych. Zdecydowałam się też na pracę w cukierni i był to przysłowiowy strzał w dziesiątkę. Moje wcześniejsze fascynacje cukiernicze, liczne podróże i wyjazdy pozwalające poznawać nowe smaki obudziły wręcz miłość do cukiernictwa, a zaangażowanie i ciężka praca doprowadziły mnie na pozycję samodzielnego cukiernika, w jednej z liczących się kawiarni w Poznaniu, gdzie opracowałam i przygotowałam od podstaw całe menu wypieków oraz słodkości - mówi Julia Osipiak.

Twoja przeglądarka nie ma włączonej obsługi JavaScript

Wypróbuj prenumeratę cyfrową Wyborczej

Pełne korzystanie z serwisu wymaga włączonego w Twojej przeglądarce JavaScript oraz innych technologii służących do mierzenia liczby przeczytanych artykułów.
Możesz włączyć akceptację skryptów w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Sprawdź regulamin i politykę prywatności.

Bartosz T. Wieliński poleca
Czytaj teraz
Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Bardzo dobrze, że otwierają się nowe kawiarnie i restauracje i że prowadzą je osoby z pasją. Trzymam kciuki za ,,Niebo? i osobiście przetestuję.
  już oceniałe(a)ś
  6
  0
  25 zł za kanapkę ! Zgroza !
  już oceniałe(a)ś
  4
  0
  to jest recepta na zapowiadaną klęskę finansową, w Polsce siła nabywcza płacy jest niska, więc raczej nie ma potencjału na tego rodzaju biznesy, warunek na powodzenie?Centrum dużego miasta, bardzo dobry punkt i trochę szczęścia
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  Ile kosztował ten artykuł reklamowy? Jeżeli nic to ja tez poproszę o zareklamowanie mojej firmy.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0