Whisky, wódka, spirytus, tequila i inne alkohole. Celnicy spalili 3 tys. litrów wysokoprocentowych trunków skonfiskowanych na Opolszczyźnie. Zobacz jak to wygląda
Choć w tym tygodniu premier nie ma, to w repertuarach opolskich kin nie brakuje filmów, na które warto się wybrać. Zobacz najciekawsze propozycje.
Jeśli ktoś liczył na to, że w okolicy świąt wielkanocnych będzie się mógł też trochę rozerwać, przeliczył się. W Opolu nie dzieje się prawie nic. Ale to nie znaczy, że każdego dnia trzeba się nudzić. Zresztą, zobaczcie sami.
Przed czwartkowym meczem Zaksy Kędzierzyn-Koźle z Resovią Rzeszów pojawiła się informacja, iż przyjmujący tego pierwszego zespołu Michał Ruciak ma od przyszłego sezonu grać w tym drugim.
Zaksa Kędzierzyn-Koźle - Resovia Asseco Rzeszów 3:1 [RELACJA NA ŻYWO]
Gruz, butelki, stare meble i sprzęt RTV i AGD. To można było jeszcze dwa dni temu zobaczyć przy ul. Struga, kilkadziesiąt metrów od dworca kolejowego. Pokazaliśmy zdjęcia. Dziś rzecznik PKP informuje: - Posprzątaliśmy!
Jest wiosna, będzie Wielkanoc, czyli znowu jak Polska długa i szeroka, wszyscy będą wcinać kurze jaja. Ale przecież na świątecznym stole mogłyby się też pojawić strusie czy przepiórcze. Zobacz jak je przygotować i czy warto.
W powszechnej opinii odwiecznym rywalem siatkarzy z Kędzierzyna-Koźla jest Jastrzębski Węgiel. Przyglądając się uważniej rozgrywkom w ostatnich latach jeszcze bardziej we znaki daje się Zaksie jednak Resovia Rzeszów, z którą teraz przyjdzie mierzyć...
150 metrów od peronów dworca znajdziemy porzucone opony, stare fotele, zniszczony sprzęt RTV i pustostany, w których bezdomni zrobili meliny. Tak wygląda teren PKP, kilka miesięcy przed Euro 2012.
Brak doświadczenia w budowaniu wiaduktów takich jak ten, który ma biec nad obwodnicą, a także nieodpowiednio udokumentowane kwalifikacje osoby, która miałaby kierować budową przeprawy - takie zarzuty firmie Ziajka stawia konsorcjum opolskich firm,...
Konsorcjum firm z Opolszczyzny oprotestowało wynik przetargu na budowę węzła komunikacyjnego w pobliżu skrzyżowania obwodnicy północnej z ul. Jana III Sobieskiego. To opóźni początek prac co najmniej o miesiąc.
Serialem "Gra o tron" pasjonuje się już z pół świata. Tuż przed premierą drugiego sezonu w HBO przymierzamy Opolan do "Gry". No cóż... jakie królestwo, taka " Gra o tron" - można by powiedzieć
Opolscy piłkarze przegrali w sobotę w Leśnicy z miejscowym LZS-em 1:2 i oddalają się od II ligi. Strata do lidera wynosi już dziesięć punktów.
Ma być zimny weekend, warto go spędzić w kinie. Zaginiona trzymający w napięciu thriller i Gniew Tytanów druga część hitowego filmu fantasy, to premiery tego weekendu.
Co robić, żeby się w Opolu nie nudzić? Warto wygospodarować w ciągu dnia trochę czasu, by wybrać się na te imprezy. Bo przez najbliższy tydzień wiele się będzie działo.
Copyright © Wyborcza sp. z o.o.